kim jestem

Od zawsze malowałam, rysowałam i szkicowałam gdzie się da. Zawsze też kochałam książki i czytanie, jestem miłośniczką wszystkiego, co dotyczy scrapbooking’u, zwierząt i przyrody – i chociaż to dość obszerne 'dziedziny życia’, w pewnym momencie udało się to wszystko połączyć w całość! Obecnie (tj. od lutego 2021 roku) z wielką radością i pasją tworzę swoje autorskie rękodzieło, a są to m.in. ręcznie malowane i ręcznie wycinane drewniane zakładki do książek.

Wszystkie produkty tworzone są w stu procentach ręcznie i z ogromną starannością; zabezpieczone w całości lakierem, mogą „żyć długo i szczęśliwie” przez wiele lat; mogą być oryginalnym prezentem na specjalne okazje, jak również… bez okazji ;-); mogą być personalizowane, czyli zaprojektowane i zrobione tak, jak sobie tego życzycie; są ręcznie pakowane tak, by mogły cieszyć Was jeszcze bardziej.

To przede wszystkim rękodziełu poświęcona jest niniejsza strona. Poza malowaniem czasem gram i śpiewam (i są na to dowody 🙂 – nagrana płyta z  poezją śpiewaną, historia kilku zespołów muzycznych i wciąż powstające nowe utwory). Ale przede wszystkim jestem szczęśliwą żoną i mamą Trójki Urwisów: Leona, Stefana i Julki.

We wszystkim wspiera mnie mój mąż – Bolo – od dziecka na scenie – muzyką zajmuje się zawodowo, komponuje, aranżuje, koncertuje i… tak naprawdę, aby się tym wszystkim podzielić, potrzebna by była oddzielna strona www, (do stworzenia której namawiam go co jakiś czas ;-).  Jego instrumentem numer jeden jest gitara. Ukończył Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie skrzypiec i mówi, że gdyby nie był muzykiem, byłby piłkarzem. Poza tym jest wielkim miłośnikiem kawy i słońca! Szczęśliwy mąż swojej Żony i kochający Tata trójki wspomnianych wyżej Urwisów 🙂

Zapraszamy do kontaktu!

Ania i Bolo Pietraszkiewicz

jak powstało logo?

Dzięki rysunkowi naszego najstarszego syna. Leon miał wtedy trzy i pół roku, a pelikan był jednym z jego pierwszych rysunków, któremu sam nadał tytuł. Bardzo polubiliśmy ten obrazek. Gdy zastanawialiśmy się nad nazwą i logo dla szkoły, szybko przypomnieliśmy sobie o rysunku Leona. Przesłaliśmy zdjęcie do Krysi, naszej Pani Grafik, która zrobiła z pelikana nasz znak firmowy.

Tak powstał Pan PeliCan!