jak tworzę

Zakładki do książek

O zakładkach
słów kilka

Jak i z czego powstają?

Wszystkie zakładki o niestandardowych kształtach, wycinam ręcznie, ręcznie szlifuję i ręcznie maluję z obu stron, na końcu w całości zabezpieczam lakierem. Materiał to sklejka drewniana o grubości 2/2,5 mm, najczęściej są to 2 mm. Zakładki w klasycznym kształcie z dziurką i sznureczkiem lub wstążką są wycinane laserowo.

Pomysły na wycinane drewniane zakładki i ich ręcznie malowane wzory są autorskie i niepowtarzalne (wyłączając zakładki z wzorami inspirowanymi wizerunkami znanych osób, postaciami fikcyjnymi, instrumentami lub słynnymi budynkami czy monumentami itp.).

Możesz zamówić zakładkę własnego pomysłu!

Jak zamawiać? >> klik!

panpelican - opakowanie

opakowanie

Każde zamówienie pakuję tak, jakby miało być prezentem dla najbliższej osoby…

Często zamawiane zakładki są właśnie upominkiem na specjalne okazje, a czasami zamawiacie dla siebie, tak po prostu, bez okazji – warto, aby każda przesyłka była prezentem, bez względu na przeznaczenie 🙂

Zapraszam do Galerii, gdzie można zobaczyć zdjęcia spakowanych zamówień i do zakładki Kontakt, na film „Jak pakuję zakładki”.

 

Jak powstają
kalendarze?

Inspiracja…

Kalendarz składa się z dębowej deseczki, emblematu ręcznie wycinanego ze sklejki drewnianej i ręcznie malowanego, kalendarza „zdzieraka” na rok 2022, oraz dwóch gwoździków do zawieszenia kalendarza (można wybrać też opcje do postawienia na półce – wtedy nie montuję zawieszek).
Deseczka posiada uchwyt na „zdzierak”, dzięki czemu można samemu wymienić kalendarz na nowy, a potem na kolejny, i kolejny, i kolejny… 

Zamów swój niepowtarzalny emblemat!

Tak jak w przypadku zakładek, możecie zamówić kalendarz ze swoim zwierzakiem domowym: kotkiem, pieskiem, chomikiem (lub hodowlanym, np. konikiem ), wtedy wymaluję Waszego zwierzaka ze zdjęcia. Możecie zamówić także kalendarz ze swoją ulubioną postacią ze świata muzyki, filmu, bajki, czy z ulubionym monumentem, przedmiotem związanym z hobby itp. W cenie kalendarza wypisuję też sentencje, cytaty, życzenia czy dedykacje.

Zobacz kalendarze i ceny -> klik.