Nowość! Personalizowane kalendarze „zdzieraki”!

Jak powstają
kalendarze?

Inspiracja…

Często piszecie, że chętnie powiesilibyście swoje zakładki na ścianie (niektórzy to nawet zrobili :), a ponieważ zbliżają się święta i koniec roku wymyśliłam… personalizowane kalendarze „zdzieraki”. Kalendarz składa się z dębowej deseczki, emblematu ręcznie wycinanego w sklejce drewnianej i ręcznie malowanego, kalendarza „zdzieraka” na rok 2022 oraz dwóch gwoździków do zawieszenia kalendarza (można wybrać też opcje do postawienia na półce – wtedy nie montuję zawieszek).

Zamów swój niepowtarzalny emblemat!

Tak jak w przypadku zakładek, możecie zamówić kalendarz ze swoim zwierzakiem domowym: kotkiem, pieskiem, chomikiem (lub hodowlanym, np. konikiem ),wtedy wymaluję Waszego zwierzaka ze zdjęcia. Możecie zamówić także kalendarz ze swoją ulubioną postacią ze świata muzyki, filmu, bajki, czy z ulubionym monumentem, przedmiotem związanym z hobby itp. W cenie kalendarza wypisuję też sentencje, cytaty, życzenia. Deseczka posiada uchwyt na „zdzierak”, dzięki czemu można samemu wymienić kalendarz na nowy, a potem na kolejny, i kolejny, i kolejny…  🙂
 
Oczywiście nieprzerwanie realizuję Wasze zamówienia na zakładki i to są to już powoli zamówienia „pod choinkę”. Ja chyba zrobię taki kalendarz dla mojej Mamy z dwoma jej kotami (na specjalne życzenie mogę zrobić więcej niż jednego zwierzaka na jednym kalendarzu).

Cena kalendarza ze zwierzakiem/postacią malowanym ze zdjęcia: 155 zł + koszt wysyłki: 13 zł.
Cena kalendarza z emblematem malowanym nie ze zdjęcia 148 zł + koszt wysyłki: 13 zł.
 
Zapraszam do obejrzenia zdjęć:
 
 
kalendarz zdzierak z kotkiem
kalendarz zdzierak z kotkiem
kalendarz zdzierak z liskiem
kalendarz zdzierak z liskiem
kalendarz i zakłądka z liskiem
kalendarz zdzierak z konikiem
kalendarz zdzierak z konikiem
kalendarz zdzierak z konikiem
kalendarz zdzierak z kotkiem
kalendarz zdzierak z konikiem
kalendarz zdzierak z pieskiem
kalendarz zdzierak z kucharzem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *