Certyfikat Rękodzieła

Certyfikat Rękodzieła

Tegoroczny grudzień u mnie był bardzo pracowity! Bardzo się z tego cieszę, bo okazało się, że moje zakładki są świetnym prezentem „pod choinkę”! Jestem wzruszona ilością Waszych zamówień i słowami podziwu i radości z udanej realizacji! To dla mnie wielki zaszczyt, że zdecydowaliście się na zamówienie u mnie gwiazdkowych prezentów dla Waszych Najbliższych! Wielkie uściski dla Was! O świątecznych zamówieniach napiszę jeszcze zaraz po Świętach i pokażę co zamawialiście 😉

Grudzień przyniósł mi także wiele radości w postaci otrzymanego, jakby w prezencie „na mikołajki”, (6.12.2021r.) CERTYFIKATU RĘKODZIEŁA, przyznanego przez Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów! Certyfikat czyni mnie Certyfikowanym Twórcą Rękodzieła i jest to dla mnie niesamowite wyróżnienie!.

Co Certyfikat Rękodzieła daje Wam?

  • Zamawiane u mnie wyroby zyskują charakter certyfikowanego rękodzieła poświadczonego przez największą w Polsce organizację samorządu rzemiosła artystycznego (www.rzem-art.eu)!
  • Zyskujecie pewność, że kupujecie u mnie autentyczne polskie rękodzieło, nie masowy wyrób fabryczny.
  • Do każdego zamówienia realizowanego po Nowym Roku będę dołączać specjalne przywieszki, na których znajdują się: dane o certyfikacie z opisem w języku polskim i angielskim, poświadczone podpisem Pani Prezes OCRA oraz naklejka z hologramem. Wszystko po to, abyście (Wy i obdarowane przez Was osoby) mieli pewność oryginalności i jakości produktu, który u mnie zamawiacie
Przywieszki dołączane do każdego zamówienia

Już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę realizować nowe zamówienia!

Życzę Wam jednocześnie Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości, rodzinnego ciepła i odpoczynku oraz pięknych przeżyć związanych z przełomem lat 2021 i 2022 ;-). Do przeczytania po Świętach!

Ania Pietraszkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *