certyfikat / świadectwa rejestracji wzorów przemysłowych

Certyfikat Rękodzieła

8 grudnia 2021r. otrzymałam Certyfikat Rękodzieła, przyznawany przez Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów! Certyfikat czyni mnie Certyfikowanym Twórcą Rękodzieła. Jest to dla mnie duże wyróżnienie, a Wy zyskujecie pewność, że kupujecie u mnie autentyczne polskie rękodzieło, nie masowy wyrób fabryczny.

Odtąd zamawiane u mnie wyroby zyskują charakter certyfikowanego rękodzieła poświadczonego przez największą w Polsce organizację samorządu rzemiosła artystycznego (www.rzem-art.eu).

Do każdego zamówienia będę dołączać specjalne przywieszki, na których znajdują się: dane o certyfikacie z opisem w języku polskim i angielskim, poświadczone podpisem Pani Prezes OCRA oraz naklejka z hologramem. Wszystko po to, abyście (Wy i obdarowane przez Was osoby) mieli pewność oryginalności i jakości produktu, który u mnie zamawiacie.

Certyfikat Rękodzieła

świadectwa rejestracji wzorów przemysłowych

Wzory moich zakładek są chronione prawami autorskimi oraz prawem własności przemysłowej i zarejestrowane w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej

Laureat
Top For Dog 2021

Pan Pelican Hand Made z psiako-zakładkami został zwycięzcą w ubiegłorocznej, VIII edycji Top For Dog w kategorii „Akcesoria dla właścicieli psów”! Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję wszystkim głosującym, za każdy oddany głos! To dzięki Wam mogłam doświadczyć tego zaszczytu i odebrać  główną nagrodę przyznaną w najważniejszym konkursie branży kynologicznej  w Polsce!

Od teraz opakowania zamówionych psiako-zakładek będą opatrzone dodatkowo pieczątką z logo Top For Dog 2021.

Partnerzy: