Pozostałe rękodzieło

Personalizowane kalendarze "zdzieraki"

Kalendarze „zdzieraki” ze zrealizowanym już wzorem tworzę w cenie 145 zł. Tworzę też personalizowane kalendarze z Waszymi zwierzakami, ulubionymi postaciami z bajek, podobiznami bliskich osób, instrumentami itp. (nowy wzór) w cenie 190 zł.

Jak powstają kalendarze? Przeczytaj na dole strony 😉 

NOWOŚĆ!

Jak powstają
kalendarze?

Inspiracja…

Kalendarz składa się z dębowej deseczki, emblematu ręcznie wycinanego ze sklejki drewnianej i ręcznie malowanego, kalendarza „zdzieraka” na rok 2022, oraz dwóch gwoździków do zawieszenia kalendarza (można wybrać też opcje do postawienia na półce – wtedy nie montuję zawieszek).
Deseczka posiada uchwyt na „zdzierak”, dzięki czemu można samemu wymienić kalendarz na nowy, a potem na kolejny, i kolejny, i kolejny… 

Zamów swój niepowtarzalny emblemat!

Tak jak w przypadku zakładek, możecie zamówić kalendarz ze swoim zwierzakiem domowym: kotkiem, pieskiem, chomikiem (lub hodowlanym, np. konikiem ), wtedy wymaluję Waszego zwierzaka ze zdjęcia. Możecie zamówić także kalendarz ze swoją ulubioną postacią ze świata muzyki, filmu, bajki, czy z ulubionym monumentem, przedmiotem związanym z hobby itp. W cenie kalendarza wypisuję też sentencje, cytaty, życzenia czy dedykacje.

Zobacz kalendarze i ceny -> klik.

Zobacz:

– jak zamawiać? >> klik

– Wasze opinie tutaj >> klik

– moje konto na Instagramie

– jak tworzę rękodzieło >> klik