Poznańskie Targi Książki 2024

Nie sposób opisać i pokazać wszystkiego co działo się na tegorocznych Poznańskich Targach Książki: przed, w trakcie i po nich! To było ogromne i fantastyczne czytelnicze święto!!! 🎉🥳📚

Jak zwykle dziękuję każdemu i wszystkim, którzy dotarliście na moje stoisko. Gdyby nie Wy, Wasze zachwyty, zakupy i te wszystkie przemiłe słowa uznania, to… nie tęskniłabym tak bardzo  za targami (hehe;-). Już tłumaczę. Dla każdego wystawcy, wierzcie mi, targi to przede wszystkim ogrom przygotowań, pracy, dźwigania, przenoszenia, potem całe dnie na stoisku – fizycznie cieżkie do wytrzymania (bez ściemy, dobijam do czterdziestki ;-). Ale po targach… wierzcie mi, jest satysfakcja, jest wielka radość, bo widzi się tych wszystkich ludzi, ten ogrom osób, które sa zachwycone produktami, książkami, które potrafią docenić autorskie pomysły, nawet w kilku słowach, przy zakupach i nie tylko. Dlaczego warto być na targach? Dla Was Drodzy Zwiedzający i Książkomaniacy! Bardzo dziękuję, że jesteście! Poniżej mała fotorelacja (też przede wszystkim powstała dzięki Wam 😉 .

„Ekipa Pana Pelicana” to tym razem: Asia ze swoimi chłopcami 💛, Dorotka (która dzielnie pełniła ze mną straż na stoisku w sobotę) 💛, moja najstarsza latorośl Leon 💛 (próbowała pomagać w niedzielę rano) oraz pośrednio Babcia (czyli moja Mama, która opiekowała się w domu dziećmi i królikiem ;-). Mąż… „grał dzielnie piękne koncerty”.😉💛 Bardzo Wam dziękuję ! Gdyby nie Wy to nie wiem co by było!

Ja tymczasem, wciąż dochodzę do siebie, ale… szykuję nowości, o czym wkrótce 🫡✌️💛

https://targiksiazki.pl/pl/

#miedzynarodowetargipoznanskie @poznanskietargiksiazki #targiksiążki #poznańskietargiksiążki #panpelican @grupamtp

"Ekipa Przywożąca": Dawid, Leon, Wojtek, Asia i ja
Stoisko nr 2 rozstawione!
Ups, fotka źle się wkleiła ;-P...
Teraz lepiej 😉
Oto Natan - jeden z najmłodszych, ale jakże wielkich fanów Pana Pelikanka 😉
Zakładka stworzona specjalnie na Poznańskie Targi Książki!
Koziołki w dówóch wersjach: 1. z serduchem...
2. i z szalikami 😉
tyły 😉
Dorotka pomagała w sobotę.
z kolezanką z podstawówki 😉
<3<3<3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *